مهر, 1401 بدون نظر

جلسه ماهیانه رابطین خانه کارگر مطابق روال گذشته در تالار همایش خانه کارگر اصفهان با حضور معاونت محترم دبیرکل در امور اعضا و آموزش برگزار گردید

در ابتدای جلسه طرف قراردادهای خانه های به معرفی خدمات مجموعه خود پرداختند.

سپس امینی، دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان، گزارشی از عملکرد ماهیانه خانه کارگر اصفهان و همچنین آخرین تصمیمات و توافقات حاصل شده با خانه کارگر مرکز به حاضرین ارائه داد.

دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان در بخشی از سخنان خود به خط مشی خانه کارگر اصفهان اشاره و اعلام داشت بر اساس آخرین تصمیمات گرفته شده در خانه کارگر اصفهان حداکثر سعی و تلاش برای ایجاد زمینه‌های توسعه آموزش انجام شده و از این رو در مقاطع تکمیلی تلاش شده است تا از سطح کیفی بیشتری برخوردار باشد.

وی بیان کرد با هدف کاهش هزینه‌های آموزش مقدماتی و جلب رضایت اعضای خانه کارگر اصفهان مقرر شد هزینه های دریافتی جهت تامین هزینه های خانه کارگر را حذف نموده.

امینی در بخشی از سخنان خود اعلام داشت در سال جاری خانه کارگر کیفیت را سرلوحه فعالیت اقدامات خود قرار داده و کیفیت طرف قراردادها را فدای کمیت آنها نمی کند و از این رو تغییرات اساسی را در مسیر جذب و حفظ طرف قراردادها پیشرو گرفته شده است.

امینی خاطرنشان‌کرد بازرسی طرف قراردادها در بعضی موارد حساس با نظارت و بررسی دبیر اجرایی خانه کارگر صورت می‌گیرد تا نهایت ظرافت و دقت در توانایی طرف قرارداد برای ارائه خدمات در نظر گرفته شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان در ادامه سخنان خود آمار مقایسه‌ای عملکرد سال جاری خانه کارگر اصفهان را در خصوص جذب و تمدید اعضا به حاضرین ارائه داد که این آمار رشد چند درصدی در این زمینه را بیانگر بود که این نتیجه حاصل نشده مگر با تلاش و فعالیت اعضای خانه کارگر.

سپس نصیری معاونت محترم دبیرکل در بخش امور اعضا و آموزش با گرامیداشتن یاد و خاطره مرحوم تاج الدین دبیر اجرایی فقید خانه کارگر اصفهان از زحمات آنان که در دوره های قبل تا الان در این تشکیلات زحمت کشیده اند قدردانی نمود

وی با بیان اهداف خانه کارگر جمهوري اسلامي در بخشی از سخنان خود خطاب به رابطین حاضر در جلسه گفت باید یکایک شما عزیزان به مثابه یک خانه کارگر باشید و در تلاش باشید تا امکانات فراهم شده توسط خانه کارگر را برای اعضای واحدهای خود به ارمغان ببرید.

نصیری گفت: آموزش از ارکان اصلی خانه کارگر است که باید امکانات لازم برای توسعه آن فراهم شود.

در پایان این نشست مشاوره اجتماعی و خانواده با حضور کارشناسان مربوطه برگزار شد و طی مراسمی به برخی از حضار هدایایی تقدیم شد

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *