تیر, 1401 بدون نظر

در دیدار دبیران اجرایی خانه کارگر اصفهان با مدیرعامل پلی اکریل اصفهان صورت گرفت
همکاری دوجانبه خانه کارگر و پلی اکریل اصفهان در جهت خدمت رسانی بهتر به کارگران
کاظمی مدیرعامل پلی اکریل اصفهان دراین دیدار با بیان وضعیت پلی اکریل و سیر طی شده در چند سال اخیر گفت :
شرکت پلی اکریل در سال ۹۵ تا مرز تعطیلی پیش رفت ولی با استعانت از خداوند متعال و پشتکار پرسنل و کارکنان با غیرت دوباره این شرکت توانست احیا شود و سرپا بایستد.
وی اضافه کرد خطوط تولید این شرکت یکی پس از دیگری راه‌اندازی و آماده بکار می شود
وی اضافه کرد : پلی اکریل تاکنون موفق شده که تمام بدهی‌های معوق به سازمان تأمین اجتماعی را پرداخت کند و در ضمن بدهی های معوقه حقوق پرسنل و کارگران را نیز به روز کند.
کاظمی فرهنگ کار و آموزش پرسنل را از اولویت های این مجموعه دانست.
در ادامه برشان دبیر اجرایی خانه کارگر استان اصفهان با ابراز خرسندی از وضعیت رو به بهبود پلی اکریل گفت: من خودم را جزئی از خانواده بزرگ این شرکت می داند و خداوند را سپاسگزارم که این شرکت با تلاش مدیران و کادر اجرایی رونق گرفته و به یاری خدا دوباره به دوران اوج خود باز می گردد و سفره کارگران این مجتمع رنگ و بویی تازه خواهد گرفت.
امینی دبیر اجرایی خانه کارگر کلانشهر اصفهان نیز با بیان برخی از خدمات و تسهیلات خانه کارگر ابراز امیدواری کرد با تلاش فراوان در زمینه اعتبار بخشی و هویت دادن به کارت عضویت خانه کارگر بتوانیم گام بلندی در خدمت‌رسانی به کارگران و اعضای محترم خانه کارگر برداریم
وی به برخی از این تسهیلات اشاره داشت و ابراز امیدواری کرد که با پیگیری مدیریت محترم این مجتمع و با عضویت گروهی مجموعه کارگران پلی اکریل میتوان برگ زرینی در دفتر افتخارات این مجموعه رقم خواهد خورد.
در این دیدار جعفریان و صفایی مدیران روابط عمومی پلی اکریل و طاهری مدیر روابط عمومی خانه کارگر حضور داشتند

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *