خرداد, 1399 بدون نظر

برادر عزیز جناب آقای کلانی
مدیر کل محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

انتصاب شایسته و مدبرانه حضرتعالی را به عنوان مدیر کل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بی شک بهره گیری از توان، ظرفیت و پتانسیل مدیران جوان ، فرهیخته و پر تلاش در عرصه مدیریت اجرایی استان، بخصوص در حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی ، نویدبخش تحولی نو در سطوح مختلف مدیریت اقتصادی و اشتغال استان خواهد بود.

یقینا این انتخاب ، نشان از تعهد، کارآمدی، شایستگی‌، تخصص و تجربه حضرتعالی در مسئولیت های مختلف است که موجب رشد و ارتقاء جایگاه اداره متبوع را در پی خواهد داشت.
امید است با عملکرد متفکرانه و به دور از حاشیه های سیاسی ، در مسیر تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی در حوزه کار و تولید در جهت گسترش و توسعه تعاملات کارگری و بازنشستگی و کارفرمایی اقدامات مؤثر و مهمی صورت پذیرد.

جا دارد از حسن انتخاب مقام عالی وزارت ، جناب آقای دکتر شریعتمداری و پیگیری های دلسوزانه استاندار فهیم جناب آقای دکتر رضایی نیز قدردانی نمایم.
بر خود لازم میدانم به نمایندگی از جامعه فرهیخته کارگری و بازنشستگی استان ، تشکر ویژه خود را از تلاشهای صادقانه جناب آقای مهندس نیرومند که حقیقتا یکی از مدیران دلسوز و توانمند استان بودند اعلام داشته و آرزوی توفیق روز افزون در فعالیتهای آتی برای ایشان را از خداوند متعال خواستارم.

ما نیز در خانه کارگر به عنوان کنفدراسیون عالی کارگری و بزرگترین تشکیلات صنفی کارگری و همچنین در کانون های بازنشستگی ، آمادگی خود جهت هرگونه همکاری و تعامل فی مابین را اعلام داشته و امیدواریم با اتکال به خداوند منان در سمت جدید با ایجاد گفتمان سه‌جانبه گرایی بیش از پیش در جهت تنظیم روابط کار از طریق مشارکت دولت، کارفرمایان و کارگران به عنوان شرکای اجتماعی دولت گامهای مؤثری برداشته و به نتایج مهمی دست یابیم.

از درگاه ایزد منان برای جنابعالی عزت و سربلندی در توسعه و تحول در عرصه اشتغالزایی و کارآفرینی پایدار و ساماندهی موضوعات تامین و رفاه اجتماعی استان زرخیز و صنعتی استان اصفهان را تمنا دارم.

اصغر برشان
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان
️عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر اصفهان

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *